برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی FIBER GLASS COOLING TOWER

از مزایای برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی می توان بکارگیری الیاف و رزین مرغوب ، مناسب قطعاتی که دائماً در معرض تماس با آب و بخار قرار دارند را نام برد.همچنین برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی را می توان بسیار آسان و سریع در محل مورد نظر نصب کرد.

برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی دارای نازل های ویژه ( Nonclogging ) از جنس ABS  بوده که باعث  عدم گرفتگی مسیر جریان اب می شود.

20% جایگیری کمتر نسبت به برج خنک کننده های مدور و کاهش قابل توجه در میزان پرت آب  بدلیل استفاده از قطره گیر از دیگر مزایای برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی می باشد.

اجتناب از بارگذاری بر روی پیچ و مهره ها در بافت های کامپوزیت و طراحی با قابلیت حمل از طریق آسانسور یا راه پله ، جهت نصب در مکان های مرتفع بدون نیاز به جرثقیل

پوشش ويژه و مقاوم در برابر اشعه U.V. در کنار بکارگیری پروانه های فایبرگلاس یا پلی آمید با مقطع ایرفویل لوله ورودی آب از جنس پلی اتیلن فشار قوی یا گالوانیزه ضخیم

امکان طراحی و ساخت با حوضچه بتنی و استراکچر قوی با ضخامت زیاد و طرح ظاهری زیبا دارای الکتروموتور اروپایی IP55  ، کلاس F  ، کوپل مستقیم و گیربکس آلمانی جهت مواردی که نیاز به کاهش دور وجود دارد.

پکینگ و قطره گیر با ضخامت 500 و 600 میکرون و پیچ و مهره و واشر های گالوانیزه و استیل که در ساخت برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی بکار می روند.

برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی

برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی

برج خنک کننده فایبر گلاس طرح مکعبی

کلمات کلیدی :

ساختمان برج خنک کننده

هواساز

هواساز خانگی

تعمیر برج خنک کننده

اگزاست فن

فن کویل کانالی

ایر واشر خانگی

برج خنک کننده

برج خنک کننده فایبر گلاس